O miejscu

00-001 Warszawa, Poland, liczba stołów: 3

Stoły znajdują się zaciszu drzew w Parku Szczęśliwickim. Przy stołach są ławeczki do siedzenia, wieczorem zapalają się lampy, które je oświetlają. Stoły są na utwardzonym podłożu.

Mistrz betoniaka

Paweł Wiszniewski

Gra się do końca i wszystkie mecze.

Rozegrane mecze 1527

Data Zawodnik Wynik Zawodnik Rodzaj meczu
2022-09-07 Mateuszk Malitek 2:0 Leszek GRABOWSKI open - 32-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Zupuhorov Muhamad 2:0 Lasota Hanna open - 32-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jan Połeć 2:0 Józef Danowski open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Suski Ludwik 2:0 Mateuszk Malitek open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Łukasz Błaszczyk 2:1 Henryk Kalicki open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Szymon Rybarczyk 2:0 Marian Klimczak open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jędrzej Basaj 2:1 Paweł Wiszniewski open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Michał Popielczyk 2:1 Andrzej Piesio open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Robert Niewiadomski 2:0 Zupuhorov Muhamad open - 16-tka
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jan Połeć 3:0 Suski Ludwik open - ćwierćfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Szymon Rybarczyk 3:2 Łukasz Błaszczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jędrzej Basaj 3:1 Mateusz Kozanowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Robert Niewiadomski 3:0 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jan Połeć 3:0 Szymon Rybarczyk open - półfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Robert Niewiadomski 3:1 Jędrzej Basaj open - półfinał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jan Połeć 3:1 Robert Niewiadomski open - finał
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Malenco Artur 2:0 Zupuhorov Muhamad open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Andrzej Piesio 2:0 Leszek GRABOWSKI open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Marian Klimczak 2:1 Dementriuk Sergiej open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Piętka Paweł 2:0 Mateuszk Malitek open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Józef Danowski 2:0 Lasota Hanna open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Andrzej Piesio 2:0 Malenco Artur open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Marian Klimczak 2:1 Henryk Kalicki open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Józef Danowski 2:0 Piętka Paweł open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Łukasz Błaszczyk 2:1 Andrzej Piesio open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Paweł Wiszniewski 2:0 Suski Ludwik open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Marian Klimczak 2:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Mateusz Kozanowski 2:1 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Łukasz Błaszczyk 2:1 Paweł Wiszniewski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Mateusz Kozanowski 2:1 Marian Klimczak open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Jędrzej Basaj 2:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Mateusz Kozanowski 2:0 Szymon Rybarczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Mateusz Kozanowski 3:1 Jędrzej Basaj open - o 4 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Paweł Wiszniewski 3:0 Marian Klimczak open - o 7 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-09-07 Łukasz Błaszczyk 3:0 Szymon Rybarczyk open - o 5 miejsce
Szczęki Cup End of Summer
2022-08-31 Savchak Valentin 2:0 Kocik Jan open - 32-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Suski Ludwik 2:0 Słobodianiuk Ostap open - 32-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Gradek 2:0 Mateusz Miksa open - 32-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Mateusz Kozanowski 2:0 Malenco Artur open - 32-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Patryk Ślifirski 2:1 Piotr Zych open - 32-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jan Połeć 2:1 Jakub Radzewicz open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Michał Popielczyk 2:1 Savchak Valentin open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Derecki 2:1 Piętka Paweł open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Reinhold Utri 2:0 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Paweł Wiszniewski 2:0 Kocik Tomasz open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Łukasz Błaszczyk 2:0 Piotr Gradek open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Mateusz Kozanowski 2:0 Michał Chełstowski open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Robert Niewiadomski 2:0 Patryk Ślifirski open - 16-tka
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jan Połeć 3:0 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Reinhold Utri 3:1 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Łukasz Błaszczyk 3:2 Paweł Wiszniewski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Robert Niewiadomski 3:2 Mateusz Kozanowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Reinhold Utri 3:1 Jan Połeć open - półfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Łukasz Błaszczyk 3:2 Robert Niewiadomski open - półfinał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Reinhold Utri 3:0 Łukasz Błaszczyk open - finał
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Malenco Artur 2:0 Lasota Hanna open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Patryk Ślifirski 2:0 Kocik Stanisław open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Michał Chełstowski 2:1 Kocik Jan open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Gradek 2:0 Zych Jacek open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Kocik Tomasz 2:0 Słobodianiuk Ostap open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Suski Ludwik 2:0 Stashkevych Yuriy open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piętka Paweł 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Malenco Artur 2:1 Savchak Valentin open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jakub Radzewicz 2:0 Piotr Zych open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Patryk Ślifirski 2:1 Michał Chełstowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Kocik Tomasz 2:0 Piotr Gradek open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Suski Ludwik 2:0 Piętka Paweł open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jakub Radzewicz 2:0 Malenco Artur open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Derecki 2:0 Patryk Ślifirski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Kocik Tomasz 2:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Mateusz Kozanowski 2:0 Suski Ludwik open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jakub Radzewicz 2:1 Paweł Wiszniewski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Derecki 2:1 Kocik Tomasz open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Mateusz Kozanowski 2:1 Jakub Radzewicz open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Piotr Derecki 3:2 Robert Niewiadomski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jan Połeć 3:1 Mateusz Kozanowski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Jan Połeć 3:0 Piotr Derecki open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Kocik Tomasz 3:0 Jakub Radzewicz open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-31 Mateusz Kozanowski 3:0 Robert Niewiadomski open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 17
2022-08-24 Jan Połeć 2:0 Piętka Paweł open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Suski Ludwik 2:0 Piotr Gradek open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Łukasz Błaszczyk 2:0 Józef Danowski open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Zych 2:0 Igor Narzymski open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Damian Pasieka 2:0 Tomasz Bilbin open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:0 Lasota Hanna open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Korczak Piotr 2:1 Zych Jacek open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Robert Niewiadomski 2:0 Henryk Kalicki open - 32-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jan Połeć 2:0 Mateusz Miksa open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jakub Radzewicz 2:1 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Łukasz Błaszczyk 2:0 Krzysztof Baradziej open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Derecki 2:0 Piotr Zych open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Paweł Wiszniewski 2:0 Savchak Valentin open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Damian Pasieka 2:0 Leon Zieliński open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Konrad Janowski 2:1 Mateusz Kozanowski open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Robert Niewiadomski 2:0 Korczak Piotr open - 16-tka
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jan Połeć 3:1 Jakub Radzewicz open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Derecki 3:1 Łukasz Błaszczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Paweł Wiszniewski 3:1 Damian Pasieka open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Robert Niewiadomski 3:0 Konrad Janowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jan Połeć 3:0 Piotr Derecki open - półfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Paweł Wiszniewski 3:2 Robert Niewiadomski open - półfinał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jan Połeć 3:1 Paweł Wiszniewski open - finał
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Józef Danowski 2:0 Haber Kosma open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Tomasz Bilbin 2:0 Michał Popielczyk open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Stashkevych Yuriy 2:0 Lasota Hanna open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Henryk Kalicki 2:0 Zych Jacek open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piętka Paweł 2:0 Korczak Piotr open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:0 Piotr Gradek open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Józef Danowski 2:0 Leon Zieliński open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Savchak Valentin 2:0 Igor Narzymski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Zych 2:0 Korczak Wanda open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Krzysztof Baradziej 2:0 Tomasz Bilbin open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Suski Ludwik 2:0 Stashkevych Yuriy open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Henryk Kalicki 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:1 Piętka Paweł open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Józef Danowski 2:0 Savchak Valentin open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Krzysztof Baradziej 2:0 Piotr Zych open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Suski Ludwik 2:0 Henryk Kalicki open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:0 Łukasz Błaszczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Jakub Radzewicz 2:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Konrad Janowski 2:0 Krzysztof Baradziej open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Suski Ludwik 2:1 Damian Pasieka open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:0 Jakub Radzewicz open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Konrad Janowski 2:0 Suski Ludwik open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Kozanowski 2:0 Robert Niewiadomski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Konrad Janowski 2:1 Piotr Derecki open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Konrad Janowski 3:1 Mateusz Kozanowski open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Zych Jacek 1:0 Lasota Hanna open - o 25-32 miejsce (2 runda)
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Gradek 1:0 Korczak Piotr open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Leon Zieliński 1:0 Igor Narzymski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Tomasz Bilbin 1:0 Korczak Wanda open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Stashkevych Yuriy 1:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Gradek 1:0 Leon Zieliński open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Stashkevych Yuriy 1:0 Tomasz Bilbin open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Igor Narzymski 1:0 Korczak Piotr open - o 21-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Miksa 1:0 Korczak Wanda open - o 21-24 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piętka Paweł 1:0 Savchak Valentin open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Zych 1:0 Henryk Kalicki open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Łukasz Błaszczyk 1:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Krzysztof Baradziej 1:0 Damian Pasieka open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Michał Popielczyk 1:0 Haber Kosma open - o 25 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Korczak Wanda 1:0 Korczak Piotr open - o 23 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Mateusz Miksa 1:0 Igor Narzymski open - o 21 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Tomasz Bilbin 1:0 Leon Zieliński open - o 19 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Gradek 1:0 Stashkevych Yuriy open - o 17 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Henryk Kalicki 1:0 Savchak Valentin open - o 15 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Piotr Zych 1:0 Piętka Paweł open - o 13 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Damian Pasieka 1:0 Józef Danowski open - o 11 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Krzysztof Baradziej 1:0 Łukasz Błaszczyk open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-24 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Derecki open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 16
2022-08-17 Joanna Sahel 3:0 Lasota Hanna open - pierwsza runda
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Gradek 3:0 Michał Chełstowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Maciej Pińkosz 3:0 Darek Malinowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piętka Paweł 3:0 Nowakowski Jerzy open - pierwsza runda
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Robert Niewiadomski 3:0 Joanna Sahel open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Henryk Kalicki 3:0 Litwinienko Aleks open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Mateusz Kozanowski 3:0 Iwona Sandecka open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Michał Popielczyk 3:2 Piotr Gradek open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Derecki 3:0 Maciej Pińkosz open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Jakub Radzewicz 3:0 Andrzej Piesio open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Suski Ludwik 3:0 Juszczenko Andriej open - 16-tka
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Robert Niewiadomski 3:0 Henryk Kalicki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Mateusz Kozanowski 3:1 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Jakub Radzewicz 3:2 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Paweł Wiszniewski 3:0 Suski Ludwik open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Robert Niewiadomski 3:0 Mateusz Kozanowski open - półfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Paweł Wiszniewski 3:2 Jakub Radzewicz open - półfinał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Robert Niewiadomski 3:2 Paweł Wiszniewski open - finał
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Gradek 2:0 Lasota Hanna open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Joanna Sahel 2:0 Michał Chełstowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piętka Paweł 2:0 Darek Malinowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Nowakowski Jerzy 2:1 Maciej Pińkosz open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Gradek 2:0 Iwona Sandecka open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Litwinienko Aleks 2:1 Joanna Sahel open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piętka Paweł 2:0 Juszczenko Andriej open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Nowakowski Jerzy 2:0 Andrzej Piesio open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Suski Ludwik 2:1 Piotr Gradek open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Derecki 2:0 Litwinienko Aleks open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piętka Paweł 2:1 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Henryk Kalicki 2:1 Nowakowski Jerzy open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Derecki 2:0 Suski Ludwik open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piętka Paweł 2:0 Henryk Kalicki open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Mateusz Kozanowski 3:1 Piotr Derecki open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Jakub Radzewicz 3:1 Piętka Paweł open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-17 Piotr Derecki 3:1 Piętka Paweł open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 15
2022-08-10 Reinhold Utri 2:0 Stashkevych Yuriy open - 32-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Malitek Mateusz 2:0 Mieszczyński Patryk open - 32-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adam Molenda 2:0 Mateusz Miksa open - 32-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adrian Zaremba 2:0 Konoplianik Aleks open - 32-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Marian Klimczak 2:0 Anna Krzysiak open - 32-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jan Połeć 2:1 Reinhold Utri open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jakub Radzewicz 2:0 Malitek Mateusz open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Kordel Jakub 2:1 Michał Popielczyk open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adam Molenda 2:1 Piotr Derecki open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Łukasz Błaszczyk 2:0 Słobodianiuk Ostap open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Tusień 2:0 Adrian Zaremba open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Mateusz Kozanowski 2:0 Piętka Paweł open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Wiszniewski 2:0 Marian Klimczak open - 16-tka
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jakub Radzewicz 3:2 Jan Połeć open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adam Molenda 3:0 Kordel Jakub open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Tusień 3:2 Łukasz Błaszczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Mateusz Kozanowski 3:0 Paweł Wiszniewski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adam Molenda 3:2 Jakub Radzewicz open - półfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Tusień 3:1 Mateusz Kozanowski open - półfinał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Tusień 3:0 Adam Molenda open - finał
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Lasota Hanna 2:0 Stashkevych Yuriy open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Piotr Derecki 2:0 Lasota Hanna open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Michał Popielczyk 2:0 Mieszczyński Patryk open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Zaborski Paweł 2:0 Mateuszk Malitek open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Reinhold Utri 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Marian Klimczak 2:0 Knieiev Rusłan open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Piętka Paweł 2:0 Konoplianik Aleks open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adrian Zaremba 2:0 Savchak Valentin open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Słobodianiuk Ostap 2:1 Anna Krzysiak open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Piotr Derecki 2:0 Michał Popielczyk open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Reinhold Utri 2:0 Zaborski Paweł open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Marian Klimczak 2:0 Piętka Paweł open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Adrian Zaremba 2:0 Słobodianiuk Ostap open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Wiszniewski 2:1 Piotr Derecki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Łukasz Błaszczyk 2:1 Reinhold Utri open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Kordel Jakub 2:0 Marian Klimczak open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jan Połeć 2:0 Adrian Zaremba open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Wiszniewski 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jan Połeć 3:0 Kordel Jakub open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Paweł Wiszniewski 3:0 Jakub Radzewicz open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jan Połeć 3:0 Mateusz Kozanowski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Jan Połeć 3:1 Paweł Wiszniewski open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Łukasz Błaszczyk 3:0 Kordel Jakub open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-10 Mateusz Kozanowski 3:0 Jakub Radzewicz open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 14
2022-08-03 Józef Danowski 2:0 Mateusz Miksa open - 32-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Konrad Janowski 2:0 Adrian Zaremba open - 32-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Leszek GRABOWSKI 2:0 Gazda Maciej open - 32-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 2:0 Iwona Sandecka open - 32-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Henryk Kalicki 2:0 Krzysztof Baradziej open - 32-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jan Połeć 2:0 Jakub Radzewicz open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Józef Danowski 2:0 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Piotr Derecki 2:0 Karpliuk Aleksander open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Wiszniewski 2:0 Konrad Janowski open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Robert Niewiadomski 2:0 Piętka Paweł open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Leszek GRABOWSKI 2:0 Michał Popielczyk open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Mateusz Kozanowski 2:1 Paweł Tusień open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Henryk Kalicki open - 16-tka
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jan Połeć 2:0 Józef Danowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Wiszniewski 2:0 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Robert Niewiadomski 2:0 Leszek GRABOWSKI open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Mateusz Kozanowski 2:1 Szymon Rybarczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jan Połeć 3:0 Paweł Wiszniewski open - półfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Mateusz Kozanowski 3:2 Robert Niewiadomski open - półfinał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jan Połeć 3:2 Mateusz Kozanowski open - finał
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Marian Klimczak 2:0 Mateusz Miksa open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Iwona Sandecka 2:0 Lasota Hanna open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Henryk Kalicki 2:0 Zaborski Paweł open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 2:0 Marian Klimczak open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Michał Popielczyk 2:0 Malitek Mateusz open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Adrian Zaremba 2:0 Piętka Paweł open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Konrad Janowski 2:0 Kacper Rafalski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Gazda Maciej 2:0 Karpliuk Aleksander open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Suski Ludwik 2:1 Iwona Sandecka open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jakub Radzewicz 2:0 Krzysztof Baradziej open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 2:1 Henryk Kalicki open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Adrian Zaremba 2:0 Michał Popielczyk open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Konrad Janowski 2:0 Gazda Maciej open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jakub Radzewicz 2:0 Suski Ludwik open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 2:0 Piotr Derecki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Adrian Zaremba 2:1 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Konrad Janowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jakub Radzewicz 2:0 Leszek GRABOWSKI open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 2:0 Adrian Zaremba open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Jakub Radzewicz open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Robert Niewiadomski 2:0 Paweł Tusień open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Wiszniewski 2:1 Szymon Rybarczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Robert Niewiadomski 3:0 Paweł Wiszniewski open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Jakub Radzewicz 3:1 Adrian Zaremba open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-08-03 Paweł Tusień 3:0 Szymon Rybarczyk open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 13
2022-07-27 Jakub Radzewicz 3:0 Franciszek Kasperowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Józef Danowski 3:0 Leszek GRABOWSKI open - pierwsza runda
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Chrustowski 3:0 Marian Klimczak open - pierwsza runda
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Suski Ludwik 3:0 Mateusz Miksa open - pierwsza runda
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Polkowski Marcin 3:0 Nowakowski Jerzy open - pierwsza runda
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jan Połeć 3:1 Jakub Radzewicz open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Mateusz Kozanowski 3:1 Patryk Ślifirski open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Łukasz Błaszczyk 3:0 Józef Danowski open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Chrustowski 3:2 Paweł Wiszniewski open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Robert Niewiadomski 3:0 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Derecki 3:0 Rafał Olszański open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Michał Popielczyk 3:0 Malitek Mateusz open - 16-tka
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jan Połeć 3:0 Mateusz Kozanowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Łukasz Błaszczyk 3:2 Piotr Chrustowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Derecki 3:0 Robert Niewiadomski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Reinhold Utri 3:1 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jan Połeć 3:0 Łukasz Błaszczyk open - półfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Reinhold Utri 3:2 Piotr Derecki open - półfinał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jan Połeć 3:1 Reinhold Utri open - finał
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Paweł Wiszniewski 2:0 Franciszek Kasperowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Patryk Ślifirski 2:1 Leszek GRABOWSKI open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jakub Radzewicz 2:0 Marian Klimczak open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Polkowski Marcin 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Suski Ludwik 2:0 Nowakowski Jerzy open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Paweł Wiszniewski 2:1 Józef Danowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Jakub Radzewicz 2:0 Patryk Ślifirski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Polkowski Marcin 2:1 Malitek Mateusz open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Suski Ludwik 2:1 Rafał Olszański open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Paweł Wiszniewski 2:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Robert Niewiadomski 2:0 Jakub Radzewicz open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Chrustowski 2:0 Polkowski Marcin open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Mateusz Kozanowski 2:1 Suski Ludwik open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Robert Niewiadomski 2:1 Paweł Wiszniewski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Mateusz Kozanowski 3:2 Piotr Chrustowski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Robert Niewiadomski 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Mateusz Kozanowski 3:2 Piotr Derecki open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Robert Niewiadomski 3:0 Mateusz Kozanowski open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Chrustowski 3:0 Paweł Wiszniewski open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-27 Piotr Derecki 2:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 12
2022-07-20 Piotr Derecki 3:1 Mateusz Kozanowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Reinhold Utri 3:0 Iwona Sandecka open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jakub Radzewicz 3:2 Paweł Wiszniewski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Patryk Ślifirski 3:2 Marian Klimczak open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jan Połeć 3:0 Suski Ludwik open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Szymon Rybarczyk 3:0 Mateusz Miksa open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Reinhold Utri 3:0 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jakub Radzewicz 3:0 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jan Połeć 3:0 Patryk Ślifirski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Reinhold Utri 1:0 Szymon Rybarczyk open - półfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jan Połeć 3:0 Jakub Radzewicz open - półfinał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Reinhold Utri 3:1 Jan Połeć open - finał
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Mateusz Kozanowski 3:0 Iwona Sandecka open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Suski Ludwik 3:0 Marian Klimczak open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Mateusz Kozanowski 1:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Piotr Derecki 3:0 Paweł Wiszniewski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Suski Ludwik 3:1 Mateusz Miksa open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Mateusz Kozanowski 3:0 Patryk Ślifirski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Piotr Derecki 1:0 Suski Ludwik open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Szymon Rybarczyk 3:1 Mateusz Kozanowski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jakub Radzewicz 3:2 Piotr Derecki open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Jakub Radzewicz 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Patryk Ślifirski 3:1 Suski Ludwik open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-20 Mateusz Kozanowski 3:2 Piotr Derecki open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 11
2022-07-13 Marian Klimczak 3:0 Suski Ludwik open - pierwsza runda
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Henryk Kalicki 2:1 Bruno Kowerski Gomes open - pierwsza runda
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Szymon Rybarczyk 3:0 Marian Klimczak open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Krystian Spilaszek 3:0 Piotr Zych open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Piotr Derecki 3:0 Maraszkiewcz Iwona open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Łukasz Błaszczyk 3:1 Weikum Kacper open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Paweł Wiszniewski 3:0 Iwona Sandecka open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Michał Popielczyk 3:1 Zych Jacek open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Patryk Ślifirski 3:0 Mateusz Miksa open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Jan Połeć 3:1 Henryk Kalicki open - 16-tka
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Szymon Rybarczyk 3:2 Krystian Spilaszek open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Łukasz Błaszczyk 3:0 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Paweł Wiszniewski 3:2 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Jan Połeć 3:1 Patryk Ślifirski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Szymon Rybarczyk 3:0 Łukasz Błaszczyk open - półfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Jan Połeć 3:0 Paweł Wiszniewski open - półfinał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Jan Połeć 3:0 Szymon Rybarczyk open - finał
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 2:1 Suski Ludwik open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 2:0 Maraszkiewcz Iwona open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Piotr Zych 1:0 Marian Klimczak open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Henryk Kalicki 2:0 Mateusz Miksa open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Iwona Sandecka 2:0 Zych Jacek open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 2:1 Patryk Ślifirski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Michał Popielczyk 2:0 Piotr Zych open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Piotr Derecki 1:0 Henryk Kalicki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Krystian Spilaszek 2:0 Iwona Sandecka open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 3:0 Michał Popielczyk open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Piotr Derecki 3:2 Krystian Spilaszek open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Paweł Wiszniewski 3:2 Piotr Derecki open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Weikum Kacper 3:0 Paweł Wiszniewski open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-13 Szymon Rybarczyk 3:2 Weikum Kacper open - o 3 miejsce
Szczęki Cup 10
2022-07-06 Sławomir Rutkowski 3:1 Suski Ludwik open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Iwona Sandecka 3:1 Lasota Hanna open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Tusień 3:1 Henryk Kalicki open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Nurzyńska Dagmara 1:0 Czesław Witkowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Józef Danowski 3:1 Śledziński Radosław open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Markowski Michał 3:1 Szymon Rybarczyk open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Oliver Grochala 3:1 Mateusz Miksa open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Łukasz Błaszczyk 3:0 Sławomir Rutkowski open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Wiszniewski 3:1 Iwona Sandecka open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Tusień 3:1 Reinhold Utri open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Michał Popielczyk 3:2 Mateusz Kozanowski open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Patryk Ślifirski 3:1 Nurzyńska Dagmara open - 16-tka
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Markowski Michał 3:0 Oliver Grochala open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Łukasz Błaszczyk 3:2 Paweł Wiszniewski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Tusień 3:1 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Robert Niewiadomski 3:0 Patryk Ślifirski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Markowski Michał 3:2 Łukasz Błaszczyk open - półfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Tusień 3:0 Robert Niewiadomski open - półfinał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Markowski Michał 1:0 Paweł Tusień open - finał
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Suski Ludwik 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Szymon Rybarczyk 2:0 Lasota Hanna open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Henryk Kalicki 2:0 Józef Danowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Mateusz Kozanowski 1:0 Czesław Witkowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 2:0 Śledziński Radosław open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Sławomir Rutkowski 2:1 Iwona Sandecka open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Szymon Rybarczyk 2:0 Suski Ludwik open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Henryk Kalicki 2:0 Nurzyńska Dagmara open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 2:0 Mateusz Kozanowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Sławomir Rutkowski 2:0 Patryk Ślifirski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Szymon Rybarczyk 2:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Wiszniewski 2:0 Henryk Kalicki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 2:0 Oliver Grochala open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Szymon Rybarczyk 1:0 Sławomir Rutkowski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 2:0 Paweł Wiszniewski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Szymon Rybarczyk 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 3:2 Robert Niewiadomski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Reinhold Utri 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Paweł Wiszniewski 3:0 Sławomir Rutkowski open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-07-06 Robert Niewiadomski 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 9
2022-06-29 Damian Pasieka 3:2 Paweł Wiszniewski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Konrad Janowski 3:0 Mateusz Miksa open - pierwsza runda
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Szymon Rybarczyk 3:1 Suski Ludwik open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Patryk Ślifirski 3:1 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Konrad Janowski 3:0 Damian Pasieka open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Robert Niewiadomski 3:0 Henryk Kalicki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Szymon Rybarczyk 3:0 Patryk Ślifirski open - półfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Robert Niewiadomski 3:0 Konrad Janowski open - półfinał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Robert Niewiadomski 3:1 Szymon Rybarczyk open - finał
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Paweł Wiszniewski 3:0 Mateusz Miksa open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Paweł Wiszniewski 3:1 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Damian Pasieka 3:1 Henryk Kalicki open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Paweł Wiszniewski 3:1 Suski Ludwik open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Patryk Ślifirski 3:1 Damian Pasieka open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Paweł Wiszniewski 3:1 Konrad Janowski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Patryk Ślifirski 3:1 Paweł Wiszniewski open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Michał Popielczyk 1:0 Mateusz Miksa open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Henryk Kalicki 1:0 Suski Ludwik open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-29 Damian Pasieka 1:0 Konrad Janowski open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 8
2022-06-22 Suski Ludwik 3:0 Mateusz Miksa open - pierwsza runda
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Henryk Kalicki 3:1 Katarzyna Włodarczyk open - pierwsza runda
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Krystian Spilaszek 3:0 Czesław Witkowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Jan Połeć 3:1 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Michał Popielczyk 3:2 Patryk Ślifirski open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Paweł Wiszniewski 3:1 Rafał Olszański open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Reinhold Utri 3:0 Dai Zahao open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Robert Niewiadomski 3:2 Henryk Kalicki open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Łukasz Błaszczyk 3:0 Jakub Radzewicz open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Piotr Derecki 3:0 Konrad Janowski open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Szymon Rybarczyk 3:2 Krystian Spilaszek open - 16-tka
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Jan Połeć 3:0 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Reinhold Utri 3:1 Paweł Wiszniewski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Łukasz Błaszczyk 3:0 Robert Niewiadomski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Piotr Derecki 3:2 Szymon Rybarczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Jan Połeć 3:2 Reinhold Utri open - półfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Łukasz Błaszczyk 3:0 Piotr Derecki open - półfinał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Jan Połeć 3:0 Łukasz Błaszczyk open - finał
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Dai Zahao 2:0 Mateusz Miksa open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Krystian Spilaszek 2:1 Katarzyna Włodarczyk open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Henryk Kalicki 2:0 Czesław Witkowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Dai Zahao 2:0 Rafał Olszański open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Patryk Ślifirski 2:1 Suski Ludwik open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Krystian Spilaszek 2:1 Konrad Janowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Henryk Kalicki 2:1 Jakub Radzewicz open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Szymon Rybarczyk 2:0 Dai Zahao open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Robert Niewiadomski 2:0 Patryk Ślifirski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Paweł Wiszniewski 2:1 Krystian Spilaszek open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Michał Popielczyk 2:0 Henryk Kalicki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Szymon Rybarczyk 3:2 Robert Niewiadomski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Paweł Wiszniewski 3:2 Michał Popielczyk open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Reinhold Utri 3:0 Szymon Rybarczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Piotr Derecki 3:2 Paweł Wiszniewski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Reinhold Utri 3:2 Piotr Derecki open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-22 Łukasz Błaszczyk 3:0 Reinhold Utri open - o 3 miejsce
Szczęki Cup 7
2022-06-15 Rafał Olszański 2:1 Henryk Kalicki open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Leszek GRABOWSKI 2:0 Darek Malinowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Suski Ludwik 2:0 Iwona Sandecka open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krzysztof Baradziej 2:1 Katarzyna Włodarczyk open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Patryk Ślifirski 2:0 Marian Klimczak open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krystian Spilaszek 2:0 Malitek Mateusz open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Jan Połeć 2:1 Rafał Olszański open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Chrustowski 2:0 Michał Popielczyk open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Wiszniewski 2:1 Leszek GRABOWSKI open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Robert Niewiadomski 2:1 Suski Ludwik open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Reinhold Utri 2:1 Krzysztof Baradziej open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Tusień 2:1 Łukasz Błaszczyk open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Derecki 2:0 Patryk Ślifirski open - 16-tka
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Jan Połeć 3:2 Piotr Chrustowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Robert Niewiadomski 3:1 Paweł Wiszniewski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Tusień 3:1 Reinhold Utri open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Szymon Rybarczyk 3:0 Piotr Derecki open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Robert Niewiadomski 3:2 Jan Połeć open - półfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Szymon Rybarczyk 3:0 Paweł Tusień open - półfinał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Robert Niewiadomski 3:2 Szymon Rybarczyk open - finał
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Suski Ludwik 2:1 Henryk Kalicki open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Michał Popielczyk 2:0 Darek Malinowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Rafał Olszański 2:0 Iwona Sandecka open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krystian Spilaszek 2:1 Katarzyna Włodarczyk open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Łukasz Błaszczyk 2:0 Marian Klimczak open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krzysztof Baradziej 2:0 Malitek Mateusz open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Suski Ludwik 2:1 Leszek GRABOWSKI open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Michał Popielczyk 2:0 Rafał Olszański open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krystian Spilaszek 2:1 Patryk Ślifirski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krzysztof Baradziej 2:0 Łukasz Błaszczyk open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Suski Ludwik 2:1 Piotr Derecki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Reinhold Utri 2:1 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Wiszniewski 2:1 Krystian Spilaszek open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Chrustowski 2:0 Krzysztof Baradziej open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Reinhold Utri 3:0 Suski Ludwik open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Wiszniewski 3:1 Piotr Chrustowski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Jan Połeć 3:2 Reinhold Utri open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Tusień 3:1 Paweł Wiszniewski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Tusień 3:2 Jan Połeć open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Derecki 2:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krzysztof Baradziej 3:2 Krystian Spilaszek open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Rafał Olszański 1:0 Leszek GRABOWSKI open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Łukasz Błaszczyk 1:0 Patryk Ślifirski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Darek Malinowski 1:0 Iwona Sandecka open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Marian Klimczak 1:0 Malitek Mateusz open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Darek Malinowski 1:0 Henryk Kalicki open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Marian Klimczak 2:1 Katarzyna Włodarczyk open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Iwona Sandecka 1:0 Malitek Mateusz open - o 21 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Patryk Ślifirski 1:0 Leszek GRABOWSKI open - o 15 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Łukasz Błaszczyk 1:0 Rafał Olszański open - o 13 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Krystian Spilaszek 1:0 Michał Popielczyk open - o 11 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Derecki 3:2 Krzysztof Baradziej open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Piotr Chrustowski 1:0 Suski Ludwik open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-15 Paweł Wiszniewski 1:0 Reinhold Utri open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 6
2022-06-08 Konrad Janowski 3:1 Michał Popielczyk open - pierwsza runda
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Łukasz Błaszczyk 3:0 Czesław Witkowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:1 Henryk Kalicki open - pierwsza runda
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Reinhold Utri 3:0 Mateusz Miksa open - pierwsza runda
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Jan Połeć 3:0 Patryk Ślifirski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Łukasz Błaszczyk 3:0 Konrad Janowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Piotr Derecki 3:1 Robert Niewiadomski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Reinhold Utri 3:0 Józef Danowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Jan Połeć 3:1 Łukasz Błaszczyk open - półfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Reinhold Utri 3:0 Piotr Derecki open - półfinał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Reinhold Utri 3:2 Jan Połeć open - finał
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Michał Popielczyk 3:0 Czesław Witkowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Konrad Janowski 3:1 Henryk Kalicki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Patryk Ślifirski 3:0 Mateusz Miksa open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:0 Józef Danowski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Konrad Janowski 3:0 Patryk Ślifirski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Piotr Derecki 3:1 Konrad Janowski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Derecki open - o 4 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-08 Robert Niewiadomski 3:2 Jan Połeć open - o 3 miejsce
Szczęki Cup 5
2022-06-01 Szymon Rybarczyk 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - pierwsza runda
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Robert Niewiadomski 3:1 Konrad Janowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Józef Danowski 3:0 Michał Popielczyk open - pierwsza runda
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Szymon Rybarczyk 3:0 Krystian Spilaszek open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Robert Niewiadomski 3:2 Reinhold Utri open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Paweł Wiszniewski 3:0 Józef Danowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Łukasz Błaszczyk 3:2 Jan Połeć open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Szymon Rybarczyk 3:1 Robert Niewiadomski open - półfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Łukasz Błaszczyk 3:2 Paweł Wiszniewski open - półfinał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Szymon Rybarczyk 3:0 Łukasz Błaszczyk open - finał
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Jan Połeć 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Konrad Janowski 3:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Reinhold Utri 3:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Jan Połeć 3:2 Konrad Janowski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Reinhold Utri 3:0 Krystian Spilaszek open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Jan Połeć 3:2 Robert Niewiadomski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Reinhold Utri 3:1 Paweł Wiszniewski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Reinhold Utri 3:1 Jan Połeć open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Józef Danowski 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Józef Danowski 1:0 Michał Popielczyk open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Krystian Spilaszek 3:2 Konrad Janowski open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-06-01 Robert Niewiadomski 3:2 Paweł Wiszniewski open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 4
2022-05-25 Reinhold Utri 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Reinhold Utri 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Reinhold Utri 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Szymon Rybarczyk 3:0 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Michał Popielczyk 3:1 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Szymon Rybarczyk 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Piotr Derecki 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Robert Niewiadomski 3:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Łukasz Błaszczyk 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Michał Popielczyk 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-25 Michał Popielczyk 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3
2022-05-18 Paweł Wiszniewski 3:2 Piotr Derecki open - 16-tka
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Oliver Grochala 3:1 Robert Niewiadomski open - 16-tka
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Szymon Rybarczyk 3:0 Leszek GRABOWSKI open - 16-tka
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Paweł Wiszniewski 3:0 Dimitri Łeiko open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Szymon Rybarczyk 1:0 Oliver Grochala open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Piotr Chrustowski 3:0 Michał Popielczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Jan Połeć 3:0 Malitek Mateusz open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Paweł Wiszniewski 3:2 Szymon Rybarczyk open - półfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Piotr Chrustowski 3:1 Jan Połeć open - półfinał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Paweł Wiszniewski 3:2 Piotr Chrustowski open - finał
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Robert Niewiadomski 3:0 Leszek GRABOWSKI open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Robert Niewiadomski 1:0 Malitek Mateusz open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Piotr Derecki 3:0 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Oliver Grochala 1:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Derecki open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Oliver Grochala 1:0 Dimitri Łeiko open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Szymon Rybarczyk 3:2 Robert Niewiadomski open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Jan Połeć 3:2 Oliver Grochala open - o 5-6 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Jan Połeć 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Michał Popielczyk 1:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Dimitri Łeiko 1:0 Malitek Mateusz open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Michał Popielczyk 3:2 Dimitri Łeiko open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Piotr Derecki 3:0 Leszek GRABOWSKI open - o 7 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-18 Oliver Grochala 3:0 Robert Niewiadomski open - o 5 miejsce
Szczęki Cup 2
2022-05-11 Paweł Wiszniewski 3:0 Rafał Olszański open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Krystian Spilaszek 3:1 Łukasz Błaszczyk open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Karol Wojtasik 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Iwona Sandecka open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Jan Połeć 3:0 Michał Popielczyk open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Szymon Rybarczyk 3:0 Krzysztof XXX open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Oliver Grochala 3:1 Patryk Ślifirski open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Paweł Wiszniewski 3:2 Piotr Chrustowski open - ćwierćfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Krystian Spilaszek 3:0 Karol Wojtasik open - ćwierćfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Jan Połeć 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - ćwierćfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Oliver Grochala 3:2 Szymon Rybarczyk open - ćwierćfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Paweł Wiszniewski 3:0 Krystian Spilaszek open - półfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Jan Połeć 3:0 Oliver Grochala open - półfinał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Paweł Wiszniewski 3:2 Jan Połeć open - finał
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Łukasz Błaszczyk 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Michał Popielczyk 1:0 Iwona Sandecka open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Patryk Ślifirski 1:0 Krzysztof XXX open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Rafał Olszański open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Szymon Rybarczyk 3:1 Łukasz Błaszczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Piotr Chrustowski 3:1 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Patryk Ślifirski 3:2 Karol Wojtasik open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Szymon Rybarczyk 1:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - o 7-8 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Piotr Chrustowski 1:0 Patryk Ślifirski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Szymon Rybarczyk 3:0 Krystian Spilaszek open - o 5-6 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Piotr Chrustowski 3:2 Oliver Grochala open - o 5-6 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Piotr Chrustowski 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz o 3 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Łukasz Błaszczyk 3:1 Rafał Olszański open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Karol Wojtasik 3:2 Michał Popielczyk open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Iwona Sandecka 1:0 Krzysztof XXX open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Katarzyna Włodarczyk 3:0 Iwona Sandecka open - o 13 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Michał Popielczyk 3:2 Rafał Olszański open - o 11 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Karol Wojtasik 3:2 Łukasz Błaszczyk open - o 9 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Patryk Ślifirski 3:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - o 7 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2022-05-11 Krystian Spilaszek 3:0 Oliver Grochala open - o 5 miejsce
Szczęki Inaguration Cup
2021-09-01 Robert Niewiadomski 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Jan Połeć 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Kamil Rebman 3:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Robert Niewiadomski 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Jan Połeć 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Kamil Rebman 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Henryk Kalicki 3:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Robert Niewiadomski 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Piotr Derecki 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Łukasz Błaszczyk 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Piotr Derecki 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Łukasz Błaszczyk 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Oliver Grochala 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Paweł Wiszniewski 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Oliver Grochala 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Jan Połeć 3:1 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Jan Połeć 3:0 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Paweł Wiszniewski 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-09-01 Łukasz Błaszczyk 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16
2021-08-18 Krystian Spilaszek 3:1 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:1 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Krystian Spilaszek 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Oliver Grochala 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Łukasz Błaszczyk 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Krystian Spilaszek 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Oliver Grochala 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Szymon Rybarczyk 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Michał Popielczyk 3:2 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Łukasz Błaszczyk 3:0 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Artur Manowski 3:0 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Oliver Grochala 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Henryk Kalicki 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Derecki 3:1 Reinhold Utri open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Szymon Rybarczyk 3:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Jan Połeć 3:0 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Rafał Olszański 3:1 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:0 Reinhold Utri open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Jan Połeć 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Paweł Wiszniewski 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Rafał Olszański 3:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Paweł Wiszniewski 3:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Paweł Wiszniewski 3:1 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Piotr Chrustowski 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Jan Połeć 3:1 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-18 Szymon Rybarczyk 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021
2021-08-11 Krystian Spilaszek 3:1 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Paweł Wiszniewski 3:1 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Kamil Rebman 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Krystian Spilaszek 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Szymon Rybarczyk 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Kamil Rebman 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Krystian Spilaszek 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Jan Połeć 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Henryk Kalicki 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Krystian Spilaszek 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Artur Manowski 3:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Paweł Wiszniewski 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Piotr Derecki 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Patryk Ślifirski 3:1 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Piotr Derecki 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Paweł Wiszniewski 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Jan Połeć 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Paweł Wiszniewski 3:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Szymon Rybarczyk 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-11 Artur Manowski 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021
2021-08-04 Paweł Wiszniewski 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Łukasz Błaszczyk 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Piotr Derecki 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Paweł Wiszniewski 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Piotr Derecki 3:1 Gajda Maksymilian open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Henryk Kalicki 3:2 Miłosz Pączkiewicz open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Paweł Wiszniewski 3:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Łukasz Błaszczyk 3:2 Reinhold Utri open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Piotr Derecki 3:0 Czesław Witkowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Henryk Kalicki 3:0 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Miłosz Pączkiewicz 3:1 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Jan Połeć 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Paweł Wiszniewski 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Łukasz Błaszczyk 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Reinhold Utri 3:1 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Gajda Maksymilian 3:0 Zholgazin Daniyar open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Leszek GRABOWSKI 3:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Czesław Witkowski 2:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Kamil Rebman 2:0 Zholgazin Daniyar open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Kamil Rebman 2:0 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Robert Niewiadomski 2:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Szymon Rybarczyk 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Reinhold Utri 2:0 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Jan Połeć 2:0 Czesław Witkowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Miłosz Pączkiewicz 2:1 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Szymon Rybarczyk 2:1 Gajda Maksymilian open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Miłosz Pączkiewicz 2:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Reinhold Utri 2:0 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Reinhold Utri 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Łukasz Błaszczyk 2:1 Miłosz Pączkiewicz open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Łukasz Błaszczyk 2:1 Reinhold Utri open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Jan Połeć 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-08-04 Henryk Kalicki 3:0 Miłosz Pączkiewicz open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021
2021-07-28 Weikum Kacper 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Szymon Rybarczyk 3:0 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Weikum Kacper 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Oliver Grochala 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Szymon Rybarczyk 3:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Weikum Kacper 3:0 Marian Klimczak open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Jan Połeć 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Oliver Grochala 3:2 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Piotr Chrustowski 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Szymon Rybarczyk 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Marian Klimczak 3:0 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Weikum Kacper 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Piotr Derecki 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Jan Połeć 3:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Rafał Olszański 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Mateusz Miksa 3:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Piotr Derecki 3:0 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Marian Klimczak 3:2 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Michał Popielczyk 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Piotr Derecki 3:0 Marian Klimczak open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Piotr Derecki 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:1 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-28 Robert Niewiadomski 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021
2021-07-21 Reinhold Utri 3:0 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Piotr Chrustowski 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Reinhold Utri 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Paweł Wiszniewski 3:2 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Piotr Chrustowski 3:1 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Kamil Rebman 3:2 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Reinhold Utri 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Krystian Spilaszek 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Paweł Wiszniewski 3:2 Andrzej Piesio open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Piotr Chrustowski 3:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 3:1 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Jan Połeć 3:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Kamil Rebman 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Reinhold Utri 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Szymon Rybarczyk 3:0 Piotr Ostaszewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Andrzej Piesio 3:1 Marian Klimczak open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Reinhold Utri 3:0 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Łukasz Błaszczyk 2:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Marian Klimczak 2:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Marian Klimczak 2:0 Leszek GRABOWSKI open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Andrzej Piesio 2:1 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Henryk Kalicki 2:0 Piotr Ostaszewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Łukasz Błaszczyk 2:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Szymon Rybarczyk 2:1 Marian Klimczak open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Jan Połeć 2:1 Andrzej Piesio open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Krystian Spilaszek 2:1 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Jan Połeć 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 3:1 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Jan Połeć 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 3:1 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Robert Niewiadomski 3:2 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Szymon Rybarczyk 3:2 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-21 Paweł Wiszniewski 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021
2021-07-15 Paweł Wiszniewski 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Szymon Rybarczyk 3:2 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Paweł Wiszniewski 3:1 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Szymon Rybarczyk 3:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Oliver Grochala 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Szymon Rybarczyk 3:1 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Krystian Spilaszek 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Paweł Wiszniewski 3:0 Stanisław Brodacki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Henryk Kalicki 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Krystian Spilaszek 3:0 Gieżgała Jakub open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Szymon Rybarczyk 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Robert Niewiadomski 3:0 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Piotr Derecki 3:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Michał Popielczyk 3:1 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Katarzyna Włodarczyk 3:2 Gieżgała Jakub open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Piotr Derecki 3:1 Stanisław Brodacki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Robert Niewiadomski 3:0 Katarzyna Włodarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Henryk Kalicki 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Henryk Kalicki 3:0 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Robert Niewiadomski 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Henryk Kalicki 3:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Robert Niewiadomski 3:1 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Robert Niewiadomski 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Krystian Spilaszek 3:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-15 Piotr Derecki 3:2 Maciejewska Gosia open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021
2021-07-07 Oliver Grochala 3:2 Konrad Janowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021
2021-07-07 Jan Połeć 3:0 Konrad Janowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021
2021-07-07 Oliver Grochala 3:1 Henryk Kalicki