Michał Popielczyk

Darmooo Darmooo. Wszystko Darmo..

Michał Popielczyk

Darmooo Darmooo. Wszystko Darmo..

Rozegrane mecze 188

Rok Wynik Zawodnik Rodzaj meczu/miejsce
2022-06-22 2:3 Paweł Wiszniewski open - o 7-8 miejsce
Szczęki Cup 7 Park Szczęśliwice
2022-06-22 2:0 Henryk Kalicki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 7 Park Szczęśliwice
2022-06-22 0:3 Jan Połeć open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 7 Park Szczęśliwice
2022-06-22 3:2 Patryk Ślifirski open - 16-tka
Szczęki Cup 7 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:2 Piotr Derecki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:1 Krystian Spilaszek open - o 11 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 1:2 Reinhold Utri open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 2:0 Rafał Olszański open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 2:0 Darek Malinowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:2 Piotr Chrustowski open - 16-tka
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-08 1:3 Konrad Janowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 5 Park Szczęśliwice
2022-06-08 3:0 Czesław Witkowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 5 Park Szczęśliwice
2022-06-08 0:3 Robert Niewiadomski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 5 Park Szczęśliwice
2022-06-01 0:3 Reinhold Utri open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 4 Park Szczęśliwice
2022-06-01 0:1 Józef Danowski open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 4 Park Szczęśliwice
2022-06-01 0:3 Józef Danowski open - pierwsza runda
Szczęki Cup 4 Park Szczęśliwice
2022-05-25 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3 Park Szczęśliwice
2022-05-25 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3 Park Szczęśliwice
2022-05-25 1:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3 Park Szczęśliwice
2022-05-25 3:1 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3 Park Szczęśliwice
2022-05-25 0:3 Reinhold Utri open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3 Park Szczęśliwice
2022-05-18 1:0 Józef Danowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2 Park Szczęśliwice
2022-05-18 3:2 Dimitri Łeiko open - o 9 miejsce
Szczęki Cup 2 Park Szczęśliwice
2022-05-18 0:3 Piotr Derecki open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 2 Park Szczęśliwice
2022-05-18 0:3 Piotr Chrustowski open - ćwierćfinał
Szczęki Cup 2 Park Szczęśliwice
2022-05-11 2:3 Karol Wojtasik open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:3 Jan Połeć open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 1:0 Iwona Sandecka open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 1:3 Piotr Chrustowski open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 3:2 Rafał Olszański open - o 11 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2021-09-01 2:3 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16 Park Szczęśliwice
2021-09-01 2:3 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Masters Top 16 Park Szczęśliwice
2021-08-18 0:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-18 0:3 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-18 3:2 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 13th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-11 0:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-11 2:3 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-04 1:3 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-08-04 1:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-28 2:3 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-28 3:0 Mateusz Miksa open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-28 0:3 Robert Niewiadomski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 10th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-15 0:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-15 3:1 Rafał Olszański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-15 0:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-07 1:3 Konrad Janowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-07 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-07 3:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-07 0:3 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-07 1:3 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-06-09 1:3 Yushkovski Alex open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3rd Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-06-09 1:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 3rd Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-06-03 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 0:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 2:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 3:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 2:3 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 2:3 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-02 0:3 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 2nd Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-06-02 1:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 2nd Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-05-26 0:2 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Beginning of Summer 2021 Park Szczęśliwice
2021-05-26 1:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Beginning of Summer 2021 Park Szczęśliwice
2021-05-08 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 2:3 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:1 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 1:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 0:3 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 2:3 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 2:3 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 2:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 0:2 Jan Połeć open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 1:2 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 1:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 1:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:2 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 2:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:2 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:0 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 1:3 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2020-10-31 3:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 0:3 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 1:3 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-24 1:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 1:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 1:3 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:3 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-17 3:4 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 8 Skwer Ormiański
2020-10-17 3:4 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 8 Skwer Ormiański
2020-10-10 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 3:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 1:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 2:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-09-16 3:2 Mateusz Świderski open - debel turniejowy
Szczęki Doubles Cup Park Szczęśliwice
2020-09-16 3:0 Łukasz Błaszczyk open - debel turniejowy
Szczęki Doubles Cup Park Szczęśliwice
2020-09-16 1:3 Piotr Derecki open - debel turniejowy
Szczęki Doubles Cup Park Szczęśliwice
2020-09-16 2:3 Oliver Grochala open - debel turniejowy
Szczęki Doubles Cup Park Szczęśliwice
2020-09-12 0:3 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 3:0 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 2:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 2:3 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 3:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 0:3 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-12 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 6 Skwer Ormiański
2020-09-09 2:3 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Board Cup Park Szczęśliwice
2020-09-09 3:0 Konrad Janowski open - mecz turniejowy
Szczęki Board Cup Park Szczęśliwice
2020-09-09 2:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Board Cup Park Szczęśliwice
2020-09-09 2:1 Tomasz BEREDA open - mecz turniejowy
Szczęki Board Cup Park Szczęśliwice
2020-09-09 2:0 Konrad Janowski open - mecz turniejowy
Szczęki Board Cup Park Szczęśliwice
2020-09-02 0:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Mini Racket Cup 2020 Park Szczęśliwice
2020-09-02 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Mini Racket Cup 2020 Park Szczęśliwice
2020-09-02 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Mini Racket Cup 2020 Park Szczęśliwice
2020-08-26 1:3 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
Szczęki Cup End of Summer Park Szczęśliwice
2020-08-26 3:1 Adam Sroka open - mecz turniejowy
Szczęki Cup End of Summer Park Szczęśliwice
2020-08-26 0:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup End of Summer Park Szczęśliwice
2020-08-19 2:3 Andrzej Piesio open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition Park Szczęśliwice
2020-08-19 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition Park Szczęśliwice
2020-08-19 1:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 12th Edition Park Szczęśliwice
2020-08-12 1:2 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition Park Szczęśliwice
2020-08-12 1:2 Karol Wojtasik open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 11th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-29 0:2 Paweł Wiszniewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-29 2:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-29 1:2 Mateusz Świderski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-22 0:3 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-22 0:3 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 8th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-15 1:2 Andrzej Piesio open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-15 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-15 1:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 7th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-04 1:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 0:2 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 1:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 1:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-01 0:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 5th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-01 3:2 Andrzej Piesio open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 5th Edition Park Szczęśliwice
2020-07-01 0:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 5th Edition Park Szczęśliwice
2020-06-20 0:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 1:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 0:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 2:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 2:1 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 1:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:3 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-03 1:2 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Begining of Summer Park Szczęśliwice
2020-06-03 2:0 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Begining of Summer Park Szczęśliwice
2020-06-03 0:2 Radosław Wasilak open - mecz turniejowy
Szczęki Cup Begining of Summer Park Szczęśliwice
2020-05-30 2:1 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 0:2 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:1 Janusz Waszelewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-23 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 0:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 1:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański

Rozegrane turnieje na powietrzu