O miejscu

02-034 Warszawa, Poland, liczba stołów: 4

Mistrz betoniaka

Szymon Rybarczyk

Rozegrane mecze 186

Data Zawodnik Wynik Zawodnik Rodzaj meczu
2021-06-03 Iwona Sandecka 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Janusz Pawelski 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Michał Popielczyk 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Artur Manowski 2:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Michał Popielczyk 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Michał Popielczyk 2:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 2:0 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 2:0 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Henryk Kalicki 2:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Henryk Kalicki 2:0 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Henryk Kalicki 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Łukasz Błaszczyk 2:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Patryk Ślifirski 2:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Łukasz Błaszczyk 2:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Iwona Sandecka 3:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Michał Popielczyk 3:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Paweł Popielczyk 3:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Henryk Kalicki 3:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Łukasz Błaszczyk 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Paweł Popielczyk 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 3:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Marcin Kabański 3:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 3:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Patryk Ślifirski 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 3:1 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Henryk Kalicki 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Łukasz Błaszczyk 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-06-03 Szymon Rybarczyk 3:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5
2021-05-08 Piotr Gradek 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Michał Popielczyk 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Henryk Kalicki 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Piotr Gradek 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Piotr Gradek 3:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Michał Popielczyk 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Michał Popielczyk 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Henryk Kalicki 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Michał Popielczyk 3:1 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Piotr Gradek 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Henryk Kalicki 3:2 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-05-08 Michał Popielczyk 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4
2021-04-24 Artur Manowski 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Piotr Derecki 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:2 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Dominik Matuszewski 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Henryk Kalicki 3:1 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Dominik Matuszewski 3:0 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Adrian Zaremba 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Adrian Zaremba 3:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Adrian Zaremba 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Michał Popielczyk 3:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Patryk Ślifirski 3:0 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Henryk Kalicki 3:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Michał Popielczyk 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Piotr Gradek 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Dominik Matuszewski 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Piotr Gradek 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Dominik Matuszewski 3:1 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Dominik Matuszewski 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:2 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Michał Popielczyk 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Piotr Derecki 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Patryk Ślifirski 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Patryk Ślifirski 3:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Oliver Grochala 3:2 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:2 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:1 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Szymon Rybarczyk 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Michał Popielczyk 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Artur Manowski 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Henryk Kalicki 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Jacek Getner 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Henryk Kalicki 3:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Artur Manowski 3:2 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-24 Henryk Kalicki 3:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3
2021-04-10 Jacek Getner 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Oliver Grochala 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Gradek 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Oliver Grochala 2:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Gradek 2:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 2:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Oliver Grochala 2:0 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 2:0 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Gradek 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 2:1 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Zygmunt Wojtiuk 2:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Adrian Zaremba 2:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 2:1 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 2:1 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 2:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Adrian Zaremba 2:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Adrian Zaremba 2:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Kamil Rebman 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Janusz Pawelski 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 2:0 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Kamil Rebman 2:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Michał Popielczyk 2:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Jan Połeć 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Krystian Spilaszek 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Iwona Sandecka 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Michał Popielczyk 3:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Gradek 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Kamil Rebman 3:1 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Derecki 3:1 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Jan Połeć 3:1 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:2 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Piotr Chrustowski 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 3:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 3:1 Jan Połeć open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Szymon Rybarczyk 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-10 Henryk Kalicki 3:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Andrzej Flomander 3:2 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Michał Popielczyk 3:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Andrzej Flomander 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Michał Popielczyk 3:2 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Iwona Sandecka 3:2 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Michał Popielczyk 3:2 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Janusz Pawelski 3:2 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:0 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 3:0 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Kamil Rebman 3:1 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Wiesław Pomarański 3:0 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Kamil Rebman 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Wiesław Pomarański 3:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:1 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:1 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Kamil Rebman 3:2 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 3:0 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Kamil Rebman 3:2 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Wiesław Pomarański 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Michał Popielczyk 3:0 Julita Sobańska open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 3:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Janusz Pawelski 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Kamil Rebman 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Piotr Chrustowski 3:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 2:1 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Adrian Zaremba 2:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1
2021-04-05 Szymon Rybarczyk 3:1 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1