Mariusz (Max) Maksymiuk

Only those who play,win

Mariusz (Max) Maksymiuk

Only those who play,win

Rozegrane mecze 95

Rok Wynik Zawodnik Rodzaj meczu/miejsce
2022-05-11 3:0 Iwona Sandecka open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 1:3 Jan Połeć open - ćwierćfinał
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 3:0 Rafał Olszański open - o 9-12 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:1 Szymon Rybarczyk open - o 7-8 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:3 Patryk Ślifirski open - o 7 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2021-07-21 0:3 Jan Połeć open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-07-21 0:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Szczęki Cup 9th Edition 2021 Park Szczęśliwice
2021-05-08 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:0 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 2:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:0 Jacek Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-05-08 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 4 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 1:3 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 3:0 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 2:3 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 1:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 2:0 Jan Getner open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 1:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 2:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 0:2 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:0 Krystian Spilaszek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:2 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:2 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:1 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 1:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 2:3 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2020-10-31 2:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 1:3 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 2:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-24 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 0:3 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 3:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-24 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 9 Skwer Ormiański
2020-10-10 3:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 3:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 2:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 2:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-10-10 0:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 7 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 0:2 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-07-04 2:3 Dominik Joński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5 Skwer Ormiański
2020-06-20 1:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 2:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 0:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-20 1:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4 Skwer Ormiański
2020-06-06 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 2:0 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 3:0 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-05-30 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:0 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 1:3 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 1:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-23 1:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 3:2 Dominik Joński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:3 Jarosław Okruch open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 0:2 Dominik Matuszewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański