O miejscu

Mokotów, liczba stołów: 2

Mistrz betoniaka

Mariusz (Max) Maksymiuk

Only those who play,win

Rozegrane mecze 169

Data Zawodnik Wynik Zawodnik Rodzaj meczu
2020-07-04 Henryk Kalicki 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Wojciech Wypyszyński 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Janusz Pawelski 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Henryk Kalicki 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Janusz Pawelski 2:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Michał Popielczyk 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Janusz Pawelski 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Michał Popielczyk 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Wojciech Wypyszyński 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Henryk Kalicki 2:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Janusz Pawelski 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Wojciech Wypyszyński 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Michał Popielczyk 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Matuszewski 2:0 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Dominik Joński 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Henryk Kalicki 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Andrzej Flomander 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Wojciech Wypyszyński 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Wojciech Wypyszyński 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-07-04 Michał Popielczyk 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 5
2020-06-20 Wojciech Wypyszyński 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Henryk Kalicki 2:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:1 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Henryk Kalicki 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Wojciech Wypyszyński 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Henryk Kalicki 3:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Wojciech Wypyszyński 3:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Michał Popielczyk 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-20 Wojciech Wypyszyński 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 4
2020-06-06 Janusz Pawelski 2:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Janusz Pawelski 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Janusz Pawelski 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Błaszczyk Łukasz 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Andrzej Flomander 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Błaszczyk Łukasz 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Andrzej Flomander 2:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 2:0 Błaszczyk Łukasz open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Błaszczyk Łukasz 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Zygmunt WOJTIUK open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Artur Manowski 2:1 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Artur Manowski 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Zygmunt WOJTIUK 2:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Wojciech Niebieski 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Wojciech Niebieski 2:0 Zygmunt WOJTIUK open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Michał Popielczyk 2:1 Zygmunt WOJTIUK open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Zygmunt WOJTIUK 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Michał Popielczyk 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Janusz Pawelski 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Wojciech Niebieski 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Błaszczyk Łukasz 3:2 Zygmunt WOJTIUK open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Błaszczyk Łukasz 3:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Błaszczyk Łukasz open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 3:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Andrzej Flomander 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Andrzej Flomander 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 3:0 Zygmunt WOJTIUK open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 3:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Wojciech Niebieski 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 3:1 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-06-06 Henryk Kalicki 3:0 Błaszczyk Łukasz open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Wojciech Niebieski 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Patryk Ślifirski 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Henryk Kalicki 2:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Patryk Ślifirski 2:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Derecki 2:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Paweł Popielczyk 2:1 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Paweł Popielczyk 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Michał Popielczyk 2:1 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Michał Popielczyk 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Andrzej Flomander 2:0 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 2:0 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Chrustowski 3:0 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Henryk Kalicki 3:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Wojciech Niebieski 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Michał Popielczyk 3:1 Janusz Waszelewski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Michał Popielczyk 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Wojciech Niebieski 3:0 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 3:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Wojciech Niebieski 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Dominik Matuszewski 3:1 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Derecki 3:0 Rafał Położyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Derecki 3:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Chrustowski 3:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Patryk Ślifirski 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Janusz Pawelski 3:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Piotr Derecki 3:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Patryk Ślifirski 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-30 Wojciech Niebieski 3:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2
2020-05-23 Henryk Kalicki 2:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Henryk Kalicki 2:1 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Henryk Kalicki 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Artur Manowski 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Patryk Ślifirski 2:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jacek Kisiel 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jacek Kisiel 2:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 2:0 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 2:0 Jacek Kisiel open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Michal Żylinski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Michał Żyliński 2:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Paweł Popielczyk 2:1 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Paweł Popielczyk 2:0 Michał Żyliński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Janusz Pawelski 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Michał Popielczyk 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 2:0 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Janusz Pawelski 2:1 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Henryk Kalicki 3:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Patryk Ślifirski 3:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jacek Kisiel 3:2 Michał Żyliński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 3:2 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 3:1 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Janusz Pawelski 3:1 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 3:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Henryk Kalicki 3:1 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 3:1 Jacek Kisiel open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Mariusz (Max) Maksymiuk 3:2 Dominik Joński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 3:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 3:1 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Jarosław Okruch 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Piotr Chrustowski 3:2 Jarosław Okruch open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Paweł Popielczyk 2:0 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Michał Żyliński 2:1 Iwona Sandecka open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Michał Popielczyk 2:1 Wojciech Niebieski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Artur Manowski 2:0 Adrian Zaremba open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Janusz Pawelski 2:1 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Patryk Ślifirski 2:1 Michał Żyliński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Paweł Popielczyk 2:0 Jacek Kisiel open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Patryk Ślifirski 2:1 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Mariusz (Max) Maksymiuk 2:0 Patryk Ślifirski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1
2020-05-23 Dominik Matuszewski 2:0 Jarosław Okruch open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1