Iwona Sandecka

Iwona Sandecka

Rozegrane mecze 61

Rok Wynik Zawodnik Rodzaj meczu/miejsce
2022-08-17 0:3 Mateusz Kozanowski open - 16-tka
Szczęki Cup 15 Park Szczęśliwice
2022-08-17 0:2 Piotr Gradek open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 15 Park Szczęśliwice
2022-08-03 0:2 Paweł Tusień open - 32-tka
Szczęki Cup 13 Park Szczęśliwice
2022-08-03 2:0 Lasota Hanna open - o 25-32 miejsce
Szczęki Cup 13 Park Szczęśliwice
2022-08-03 1:2 Suski Ludwik open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 13 Park Szczęśliwice
2022-07-20 0:3 Reinhold Utri open - pierwsza runda
Szczęki Cup 11 Park Szczęśliwice
2022-07-20 0:3 Mateusz Kozanowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 11 Park Szczęśliwice
2022-07-13 0:3 Paweł Wiszniewski open - 16-tka
Szczęki Cup 10 Park Szczęśliwice
2022-07-13 2:0 Zych Jacek open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 10 Park Szczęśliwice
2022-07-13 0:2 Krystian Spilaszek open - o 9-12 miejsce
Szczęki Cup 10 Park Szczęśliwice
2022-07-06 3:1 Lasota Hanna open - pierwsza runda
Szczęki Cup 9 Park Szczęśliwice
2022-07-06 1:3 Paweł Wiszniewski open - 16-tka
Szczęki Cup 9 Park Szczęśliwice
2022-07-06 1:2 Sławomir Rutkowski open - o 13-16 miejsce
Szczęki Cup 9 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:2 Suski Ludwik open - pierwsza runda
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:2 Rafał Olszański open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 0:1 Darek Malinowski open - o 17-24 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-06-15 1:0 Malitek Mateusz open - o 21 miejsce
Szczęki Cup 6 Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - pierwsza runda
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:1 Michał Popielczyk open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 1:0 Krzysztof XXX open - o 13-16 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2022-05-11 0:3 Katarzyna Włodarczyk open - o 13 miejsce
Szczęki Inaguration Cup Park Szczęśliwice
2021-06-03 2:1 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 0:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 1:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 0:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-06-03 3:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 5 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 0:3 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 2:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 1:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-24 2:3 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 3 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 0:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 1:2 Kamil Rebman open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 0:2 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-10 0:3 Piotr Gradek open - mecz turniejowy
II Cykl BTTS Im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 2 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 1:3 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 0:3 Szymon Rybarczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 3:2 Zygmunt Wojtiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 2:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2021-04-05 0:3 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
II "Benefis" BTTS im.Zygmunta Wojtiuka - turniej 1 III Ogród Jordanowski
2020-10-31 1:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 0:3 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-10-31 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 Skwer Ormiański
2020-06-06 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 1:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-06-06 0:3 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 Skwer Ormiański
2020-05-30 1:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 0:2 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 1:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-30 0:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 Skwer Ormiański
2020-05-23 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 0:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 0:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 2:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański
2020-05-23 1:2 Michał Żyliński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 Skwer Ormiański